Yritystilaus tunnistettu

Voit käyttää palvelun kaikkia sisältöjä vapaasti. Jos haluat kommentoida, kirjaudu sisään henkilökohtaisella Mediatunnuksella.

Miisa Nurmi on ollut elämässään pappilan hätävara, hullaannuttava opettaja ja ikuinen luokkaretkeläinen – Syövän puhkeaminen avasi hänessä taiteilijan, joka tekee nyt somejulkkiksena kipakoita yhden viivan sarjakuvia

Miisa Nurmen perusperiaate on, että ihmisen pitää rakastaa itseään. Sen jälkeen hän voi rakastaa myös muita ja elää henkisesti vapaana aikuisena.

Kahvilan pöytään istuu nainen, joka riisuu punaisen päähineensä. Geometrisen täsmälliset hiukset ovat kruunu punaisille huulille ja saman sävyisille silmälaseille. Hän kaivaa repustaan esille piirrosvihkon.

Haluatko lukea koko jutun?

Tilaa digi ja pääset lukemaan kaikki Itä-Savon sisällöt.

Tilaa 6 kk 5,90 €/kk Tilaa 2 kk 15 €/kk

Digitilauksen sisältö

  • Ita-Savo.fi-verkkopalvelun rajaton käyttöoikeus vuoden jokaisena päivänä
  • Näköislehti
  • Uutissovelluksen ja päivän lehti -sovelluksen käyttöoikeus (iOS ja Android)
  • Esaimaa.fi-, Kouvolansanomat.fi-, Kymensanomat.fi- ja Lansi-Savo.fi-verkkopalvelut, näköislehdet ja sovellukset
  • Lukuoikeus sinulle ja kolmelle perheenjäsenellesi